| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au un câine de rasă Samoyed, sau pentru cei care cunosc rasa. Ce părere aveți despre el?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Are nevoie de muuuulta ingrijire daca vrei sa fie ceva de capul lui. Daca nu ai rabdare, timp si bani nu iti lua, crede-ma

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mulțumesc de atenționare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută pe Facebook "Coconut Rice Bear" sau Maya Polar Bear și întreabă stăpânul de acolo.

| Simpatic a răspuns:

E o rasa de caine care e foarte draguta se pare

| Eireann a răspuns:

Un prieten norvegian avea 3. A spus ca la personalitate seamana cu husky deci slabe sanse la dresaj si cam au dor de duca.