| anonim_4396 a întrebat:

Perusul meu a facut diaree. Ce sa ii dau? Fructe are voie sa manance sau sa astept pana ii trece?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Cumpara niste vitamine de pus in apa si incarca sa-l tratezi asa. Si sa nu-i mai dai fructe pentru o vreme. Numai miei simplu fara alte porcarii prin el.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi cu el la veterinar.eu nu am mers cu ai mei si mi-au murit.Iti spun din experienta. Poti sa ii dai perusului mar si morcovi, dar o data la 2-3 zile ca le provoaca diaree.