| EMaria a întrebat:

Pisica mea a născut acum 2 zile si nu stiu unde! Am căutat prin casa și pe afara dar nu i-am găsit! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MarianBogdan1612 a răspuns:

Si eu am patit la fel, iar dupa 1 saptamana 2 deja au inceput sa apara singuri. Daca stai la casa, cautai prin pod/mansarda/ nu-s in general prin locuri retrase si inguste.Iti spun din propia experienta caci si eu am pisici de cand sunt mic si in fiecare an a fatat cate una.Bafta

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate are depresie postnatala laughing. Asteapto ca se va intoarce cheamo si daca nu apare incearca sa vorbesti cu cineva sa te ajute sa granesti pui

| EMaria explică (pentru Freya1):

Stiu unde este pisica! Ideea este ca nu gasesc puii!

| Freya1 a răspuns (pentru EMaria):

Pai probabul ii tine undeva bine pana mai cresc urmaresteo ca pe aproape trebuie sa ii fi pus daca nu ia rapit sau mancat ceva dar sfatul meu e sa nu pui inca mana pe ei ca se zice ca nu ii mai primeste mama lor

| EMaria explică (pentru Freya1):

In ultima vreme e distanta si se sperie de oamenii! Adică dacă ma duc după ea, fuge in alta parte. Sare gardul... sper sa ii pot găsii cât mai repede!

| Freya1 a răspuns (pentru EMaria):

O sa ii gasesti iar daca nu aparmai ei dupa mama lor curand.Da e distanta si spereata isi apara pui doar

| EMaria explică:

Stiu unde este pisica dar nu stiu unde sunt puii!