| alexalexandrusincerul a întrebat:

Pisica mea are urechea rosie.Veterinarul mi-a zis ca ar fi ok Triderm.Voi i-ati mai dat inauntru in ureche pisicii voastre cu Triderm?

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu la pisică, dar la câine da.Ascultă doctorul.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu, eu am luat alta pisică.

| alexalexandrusincerul explică (pentru DovleacTurbat):

Ok, daca nu stii sa raspunzi normal abtine te

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Si tu la randul tau te poti abtine de la intrebari fara rost. Veterinarul ti-a spus un lucru si tu intrebi niste necunoscuti pe internet care probabil nu au nici o idee despre medicina veterinara incercand sa contrazici opinia unei persoane calificate.

| alexalexandrusincerul explică (pentru anonim_4396):

Nu am contrazis opinia lui.din contra, l-am luat de cand mi-a zis.Dar voiam sa aflu alte opinii legat de timpul in care s au obtinut rezultate efecte adverse etc, de la persoane care au folosit pentru pisica. Sunt multe scopuri pentru care poti pune o astfel de intrebare, nu trebuie sa interpretezi doar dupa aparente. Pe viitor o sa dau mai multe detalii in intrebare.

| 1234568807 a răspuns:

Daca veterinarul a zis ca e ok nu ii mai da tu cu nimic ca daca era ceva iti spunea el cu ce sa o dai

| 1234568807 a răspuns (pentru 1234568807):

Pardon cu triderm ala