| Anonima1215 a întrebat:

Pisica mea, de câteva zile, aproximativ 3-4 zile doarme aproape continuu, nu mai are chef de joacă, are febra, este constipată iar înainte de asta, cu câteva zile în urmă a avut diaree, o altă problemă este că nu vrea în niciun chip să bea apă, doar mâncarea umedă pe care i-o ofer.
M-ați putea ajuta cu vreun sfat sau tratament? Vă rog seriozitate, decât să faceți mișto la întrebarea mea, mai bine nu răspundeți.

Răspuns Câştigător
| Ana1687 a răspuns:

Cel mai bine e sa o duci la un veterinar dar daca nu vrei, te sfatuiesc sa îi cumperi un biberon pentru pisici (se gasesc la magazinele speciale pentru animale) si sa îi faci niste ciorbita cu carne ca sa bea si ea ceva
Daca nu faci ceva rapid s-ar putea sa moara!
Mult succes!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Mai bine te duci de urgenta la un veterinar sa o consulte decat sa astepti sfaturi si sa faci diverse exprimente pe pisica ta.

| aXy99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o duci la un doctor veterinar, nu incerca s-o tratezi de capul tau.