| Șttefania a întrebat:

Pisicile crescute de mici in apartament sar pe masa?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Depinde de educatia pisici.

9 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Nu.

◕ Daca le educi de cand sunt mici, nu sar pe masa.

◕ Sa iti creasca mari!

| Hmmmm a răspuns:

E de preferat sa mananci pe geam daca ai pisica in apartament. Ele au noua vieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deoarece ele trebuie tinute in aer liber si ar trebui sa le obisnuiesti asa adica sa le duci afara. succes!

| alexmitzyy a răspuns:

Da deoarece ele trebuie tinute in aer liber si ar trebui sa le obisnuiesti asa adica sa le duci afara. succes!

| TurcoaicaTa a răspuns:

Depinde

| brabetemananca a răspuns:

Da deoarece ele trebuie tinute in aer liber si ar trebui sa le obisnuiesti asa adica sa le duci afara. succes!

| jessica22 a răspuns:

Daca o iei de pui, nu o sa ai probleme cu ea. Trebuie doar sa ai rabdare cu ea, sa nu o lasi pe masa, iar daca o gasesti acolo, da-o jos, ridica tonu la ea si spune-i ca nu-i voie, dupa care o scoti din camera si pret de 5-10 minute nu o mai lasi sa intre, asta fiind pedeapsa. si tot asa de fiecare data cand se urca pe masa. In cazul in care tu o dai jos de pe o masa, si ea in secunda urmatoare e pe alta masa, inchideo in baie pentru cateva minute, ai sa vezi ce repede invata. Multa baftawinking

| gabidragoss a răspuns:

Da deoarece ele trebuie tinute in aer liber si ar trebui sa le obisnuiesti asa adica sa le duci afara. succes!

| Conteaza_Spike_1997 a răspuns:

Vezi sa nu sara pe geam