| ƒєтєTari a întrebat:

Plec vreo 5 zile la mare si pisica o las la altcineva si in alta casa. Ma va uita? Stiu ca pisicile au memoria scurta. Ajutati-ma, va rog!

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu te va uita. eu mi-am pierdut pisica timp de 3 saptamani si mi-am gasit-o asteptandu-ma sub masina mea:d deci...nu au memoria scurta

| MissBeer a răspuns:

Pisicile sunt parsive, din pacate... Si eu mi-am lasat pisica in alta parte timp de o saptamana, acolo s-a simtit bine, iar cand am luat-o acasa s-a simtit bine, de ce? Pt ca pisica se simte bine acolo unde ii e bine, nu conteaza stapanul. Nu te va uita, dar nici nu-ti va simti lipsa, imi pare rau.

| Twix_8297 a răspuns:

Nu