| Betyskumpik a întrebat:

TPU eu plec la mare peste cateva zile si nu stiu ce sa fac cu cainele. va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Cauta pe google si gasesti si hoteluri si apartmente care te cazeaza si cu animale de companie.Ex http://www.comeinromania.com/vc-1204592650-hotel_laguna.html

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi să-l lași la cineva cunoscut, sunt sigur că te vei descurca.

Vacanță plăcută.

| Nickname1890 a răspuns:

Exista hoteluri pentru caini. Il poti lasa acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| ZuZuLiNka a răspuns:

Lasa-l la un vecin, o ruda sau la un prieten

| Bya28 a răspuns:

Il poti lasa la o cunostinta sau la un magazin de animale si cand te intorci platesti 20-30 de lei pentru mancare! FUNDA?