| B3Bytza a întrebat:

Puii mei de pisica au purici, dar nu vreau sa ii pun zgarda pisicii, sau sa dau cu picaturi pe pui, dar daca as da cu picaturi pe pisica, substanta se va raspandi si pe pui, sau substanta intra in corp si este periculoasa pentru ca ea alapteaza inca? vreau un sfat urgent, va rog!

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Pe pui nu stiu daca poti caci sunt fffmici intreaba veterinarul sau la farmacia veterinara. daca dai pe mama nu are nici un efect pentru ei. cit priveste toxicitatea [ca i lapteaza ] nu are importanta nu afecteaza

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fa-le o baie si le trece tongue

| Derye a răspuns:

O speli. happy
Iti zic ca daca dai cu apa in urechii pisicii nu moare, si pur si simplu se imbolnaveste si se trateaza.winking

Am zis asta, crezand ca esti unul din "aceia".

Multa bafta cu pisica.

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

Poti cu sampon pentru purici...Il clatesti il dai un pic cu sampon spumezi si peste 3 - 4 minute il clatesti
Ai grija sa nu ii dai in ochi sau la urechi si sa il clatesti foarte bine cu foarte multa apa happy