| Vidacu69 a întrebat:

R3 all! Vreau sa imi cumpar un caine de rasa care sa fie de paza.
M-am gandit sa imi iau un TOSA INU si nu stiu cat costa... Daca stiti voi sa-mi spuneti, aa si daca aveti alte idei de ce caine sa imi iau spuneti-mi.Sa pot sa il dresez usor si sa fie bun la lupte hau pau din astea laughing.

Răspuns Câştigător
| nicoles a răspuns:

Eu am un caine Boxer este o rasa foarte buna poti sai dresezi usor, sunt jucausi, mereu latra cind se apropie cineva de casa sau cind pleci undeva te asteapta la poarta pina cind vii.Este o rasa foarte buna.

| Vidacu69 explică (pentru nicoles):

Suna bine...hmm ma mai gandesc.

| ArianaArii02 a răspuns (pentru nicoles):

Hei salut! Eu stau in apartament si as vrea sa imi iau un caine (mi-ar place unul de talie medie/mare. ) cum ar fi saint bernardul (stiu ca e mare dar cunosc persoane care au sau care au dog german ) sau boxer. intrebarea mea este : cum se comporta un boxer (am auzit de la multi ca e foarte zvapaiat, sa zic asa ). De aceea te-am intrebat pe tine, daca ai un boxer si sti cum se comporta happy

| Vidacu69 explică (pentru ArianaArii02):

Nu pune intrebarea aici te rog frumos. Creaza-ti o intrebare proprie...

| ArianaArii02 a răspuns (pentru Vidacu69):

Il intrebam pe nicoles, care a raspuns la intrebarea ta, deoarece a precizat ca are un boxer si l-am intrebat cum se comporta, pentru ca voiam sa aflu informatii de la o persoana care are un astfel de caine.

| nicoles a răspuns (pentru ArianaArii02):

Ei sunt foarte cuminti si iubesc copii mici.

| ArianaArii02 a răspuns (pentru nicoles):

Ok, dar crezi ca l-as putea tine in apartament? E apartament cu 3 camere. happy

8 răspunsuri:
| Vidacu69 explică (pentru GamesDaniel99):

De primul site am dat si eu, al doilea mi se pare mai ok insa as prefera altceva....mai astept raspunsuri mersi oricum big grin.