| anonim_4396 a întrebat:

Romeo perusul meu face gainatul moale dar partea verde e separata de cea alba este posibil sa fie bolnav daca da ziceti-mi va rog un remediu va rog. vreau sa va zic ca e vioi nu sta jos in colivie dar mereu pe batul de sus linga julietdar pune capul in pene si doarme si mininca destul de bine chiar mai des decit ea ca uneori ma gindesc ca ea e bolnava. ca uneori parca sta ceva in gitisor si tuseste sa iasa afara. sunt micuti au 3 luni si de abia o saptamana la mine acasa va rog mult astept raspunsuri, la veterinar nu pot sa-i duc ca afara e zapada si foarte frig ma gindesc ca o sai racescsi o sa fac mai rau. mersi anticipat

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Cumparai carbune si schimba firma de la care cumperi mancare

| Ricaricky a răspuns (pentru T7uk):

Dar mincarea aceasta e bogata in iod si are de toate in ea mai multe feluri si ovaz si floarea soarelui de toate ce nu e buna?

| didi24mai2003 a răspuns:

Ii pipai ganiatul? Yeah!

| Ricaricky a răspuns (pentru didi24mai2003):

Esti fara minte sau te faci? am dat o intrebare destul de normala dar vad ca nu ai creieri ca so intelegi, alta data cind scrii un coment gandeste-te mai bine daca poti...

| push2gl a răspuns:

Salut incearca sa-i dai putin mac, nu foarte mult ca-l droghezi, asta il strange la burta, si da-i mai putina verdeata, de la ea iese moale