| aless007 a întrebat:

Sal,am un catel in varsta de 8-9 luni, si de azi se simte rau, ragaie si da afara un lichid alburiu...Ce se intampla cu el? Va rog spuneti-mi repede!

5 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Te sfatuiesc sa il duci la veterinar. Nu e foarte grav, nu se simte bine, atata tot. Poate sa fie de la ceva ce a mancat si nu i-a priit sau chiar de la caldura :3 oricum veterinarul iti poate spune mult mai multe si mai bine. ^^ Bafta.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Cred ca vomita sau mai sincer mergi la veterinar! Funda?

| Raulbootcamp a răspuns:

Pai depinde ce a mancat.

| RoxaNaa1663 a răspuns:

Cel mai recomandabil ar fi să mergi la veterinar cu el. Probabil a făcut o mică răceală sau a mâncat ceva stricat. Depinde ce rasă este. Succes!

| aless007 explică (pentru RoxaNaa1663):

E ciobanesc de bucovina