| Alice1122 a întrebat:

Sal TPU am o problema ieri seara am găsit un porumbel care nu putea sa zboare asa ca l-am luat acasă l-am pus întro cutie în care am pus putina iarba în niște cutiuțe apa și niște semințe de care le dau la papagali.De aseară pana acum am văzut ca a mai mâncat.Am văzut ca o doare o aripa. Întrebarea mea este ce ar trebui sa fac ca sa nu o mai doară aripa?

1 răspuns:
| mihaelutza_5981 a răspuns:

Du-l la veterinar si o sa iti spuna iar cand se vindeca da-i drmul o sa-i fie mai bine iti spun sigur!