| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

Sal TPU intrebare asta este pentru cei din jud constanta vreau sa stiu din ce petshop as putea lua un dihor de casa si diverse chesti esentiale pentru el adica cusca hamac mancare nisip (pentru pisici) talaj si sampon ETC dau funda!

2 răspunsuri:
| MrBlue a răspuns:

Are bunica mea la tara, prin pod, mananca pui, oua, gaini. Bunica nu stie cum sa scape de ei si tu vrei sa iti cumperi rolling on the floor. Daca vrei sa iti cumperi fa o comanda la petshop. Bafta!

| Funditza88 a răspuns:

Maxi pet accesorile si dihorul dintr-o piata sau daca gasesti in pet-shopurile din Auchan.Multa bafta!