| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Sall! Am o pereche de perusi de o luna si as vrea sa ii invat sa stea pe degetul meu, sa nu se mai sperie de mine etc. stiu ca nu o sara din prima ca un catelus, cand bag mana in colivie zboara si sunt speriati stiu ca trebuie sa ai rabdare. As vrea niste sfaturi despre cum as putea sa incerc

Răspuns Câştigător
| minnie20 a răspuns:

Incearca, eu ii incolteam cu mana in colivie si ii mangaiam pe,, burtica'' si faceam asta in fiecare zi pana s-au invatat.