| puscas a întrebat:

am 2 perusi cam de vreo 3 saptamana la mine acasa si nu stiu cum sa le fac bae.am lasat in vana apa cam de 3, 4 degete dar nu vor sa se spele fug de apa ce as putea sa fac? si vreau sa ii invat sa stea pe degetul meu dar cand bag degetul in colivie fug de mine si nu vor sa stea pe deget ce as putea sa fac in cazul asta? va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Fug de apa? Ciudat! Ai mei cum le pui putina apa intr-o farfurioara, se balacesc acolo pana varsa toata apa! Adora sa faca baie! Despre imblanzit nu stiu ce sa zic. Si ai mei fug de mine...cand ma vad langa cusca o i-au la zburat! Totusi, incetul cu incetul...o sa se obisnuiasca! Trebuie sa ai rabdare, sa vorbesti cu ei, sa le mai dai drumu prin casa, sa se obisnuiasca! E greu, dar nu e imposibil! Bafta!

| puscas explică:

Da chiar fug de apa dar nu stiu de ce oricum multumesc de raspuns