| adrianboss2011 a întrebat:

Sall.am un pui de pisica si nu stiu ce sa ii mai fac sa o linistesc, deci a dormit de la 7 si ceva pana la 8:30 si acum nu stiu ce sa ii mai fac ca ma musca si se joaca cu picioarele mele intruna,e nebuna rau se joaca cu tot ce gaseste, dar nu sta linistita si ma musca. Funda

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Nu e nebuna dar e tipic varsteihappy daca ai un pui de pisica care are varsta pana al un an e normal findca el asa isi dezvolta unele aptitudinihappy si mai conteaza si rasa. pisicile cheetah sunt mai jucause in felul lor dar o pisica comuna v-a revenii la un comportament normal pe la 13-14 lunihappy bafta si ai grija de ea\el

Răspuns utilizator avertizat
| MCG a răspuns (pentru adrianboss2011):

E de la varstahappy isi dezvolta simturile si aptitudinile si de aia e jucausa si parca nu are starehappy sper ca merit funda sau vot pentru raspunsul meuhappy

10 răspunsuri:
| Yssy12 a răspuns:

Si eu am avut un motan era tot la fel de jucaus imi era teama sa merg din camera in hol ca sarea pe picioarele mele si nu nu e nebuna pana la 4-5 ani asa va fi. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| SSScr a răspuns:

Asa sunt pisicutele mici, asa face si pisicul meu cand era mic si acum doarme toata ziua

| ChristinneK a răspuns:

Asa era si pisica mea, si chiar si acum imi ia mana intre labute si ma musca dar apoi isi da seama pe cine musca si se linistes-te eu ii spun NU dar nu tare sa se sperie, asa ca ai rabdare cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra8787 a răspuns:

E normal sa faca asa.E pui de pisica, deci e ca un copil.Asa face si el...Nu ai ce sa-i faci.Las-o sa se joace, fai gheme din hartie si cel mai important NU O BATE! Nu mai vine deloc la tine pe urma... Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| AlY1x a răspuns:

Salut.ori a turbat, ori e felul ei de a fiihappysau poate e agitata...