| Crosss a întrebat:

Am un agapornis si i-am facut baie (am pus un pic de apa calda in cada si l-am pus acolo si a stat).Se poate raci sau pot sa mai fac asa?

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaDeea a răspuns:

Daca e cald in casa si nu l-ai udat chiar tot nu are ce pati,de acum cand vrei sa ii faci baie stropeste-l cu un pulverizator sau cumpara-i o cadita speciale de la pet-shop, daca la cada te refereai ca acea cadita atunci e super, ai grija sa fie cald in casa, oricum daca vrea el face baita si singur, succes!

| Crosss explică (pentru AndreeutzaDeea):

Ms

| AndreeutzaDeea a răspuns (pentru Crosss):

Nu ai pentru ce, multumesc pentru funda!

3 răspunsuri:
| kittycrys a răspuns:

Sall ppl! Am o intrebare :am un papagal agapornis pe unme Cookie in varsta de vreo 1-2 ani.De cand il am n-am stiut niciodata daca este fetita sau baietel.A fost crescut cu parintii sai si statea mereu in preajma masculului deci banuiam ca este fata iar acum a devenit ff posesiv si atras de mine.De fiecare data cand ma joc cu el face un ritual ff ciudat cu miscari din cap si sunete oarecum neobisnuite.Va rog sa ma ajutati sa identific sexul pasarii.Astept un raspuns