| SooWhat a întrebat:

Ce caine mias putea lua?(P. S. sa fie de paza, dragut:X:X:X, jucaus si sa nu creasca foarte mare)Fundaa

Răspuns Câştigător
| fayreh a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un beagle sau un cane corso, un tera nova :X sau un golden retrivier. Mie astia imi plac cel mai mult happy

7 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,poti lua un caine chow-chow uite aici pentru mai multe informatii:) http://www.caini-de-vanzare.ro/rasa/Chow-Chow-130.html

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Uite caini de paza:Bulldog American
Appenzeller
Doberman pinscher
Entlebucher
Hovawart
Cioabanesc de Maremma
Saint Bernard(ii cel fain:X)
Rottweiler
Cuvac slovac
Funda?

| fuckThisLife a răspuns:

De vanatoare happy

| oanalovesit a răspuns:

Beagle, Brac german happy

| SteFaNia_1520 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un beagle,bichon, soricar,pichinez,ban, danez, basset.

| MisterさCry a răspuns:

Pechinez.Caniche Toy sau Bichon maltez:d

| Cata2834 a răspuns:

Pichinez,Bichon,Cocker spaniel,Coton de Tulear, Caniche, shih-tzu mie imi plac mult:X:X