| MichaelJosephJackson a întrebat:

Vreau sa v-a intreb aveti sau cunoasteti pe cineva care da spre adoptie un caine de talie mica? Nu conteaza culoarea, sexul doar sa fie de talie mica gen chihuahua sau orice alt caine care poate fii crescut in apartament!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shih tzu
sunt o rasa cu blana mare nu le cade parul in schimb trebuie periati zilnic sunt una dintre cele mai usor de intretinut si la bloc cauta pe net sigur gasesti sau cauta pe canise

3 răspunsuri:
| Goblinoid a răspuns:

Incearca aici:
http://www.adoptiicaini.ro/
Este compartimentalijat pe judete ca sa fie mai usor sa gasesti un centru de adoptie cat mai rapid si poti adopta oriunde in tara.

| MichaelJosephJackson explică:

Am incercat dar tot nu gasescsad

| Daii_4342 a răspuns:

De ce nu scrii pe net "dau spre adoptie caine talie mica (orasul din care esti)"? Sigur o sa gasesti. Sunt multe site-uri de genu' asta :*