| AstroAlex59 a întrebat:

Salut, acesta intrebare se adreseaza exclusiv celor nascuti in zodia Gemeni sau Fecioara, sau/si celor care au Ascendentul in Gemeni sau Fecioara, este un nou studiu astrologic ce vizeaza infulenta mercuriana la aceste zodii.
Cum va exprimati mai usor? In SCRIS sau ORAL...
Multumesc pentru raspunsuri...winking

15 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Eu sunt scorpion cu ascendent in fecioara happy si iti pot spune ca ma exprim mai bine atunci cand vorbesc cu cineva nu prin scris.De asta e facuta realitatea. Daca mi-se intampla ceva eu una ma descarc, vorbind cu cineva.

| StefaniaM a răspuns:

Oral.De ce?

| AstroAlex59 explică (pentru StefaniaM):

Imi poti spune si ce zodie esti? Fac un studiu astrologic in legatura cu Mercur patronul celor 2 zodii si modul sau de exprimare in acestea 2winking

| AstroAlex59 explică:

Pentru cei interesati de astrologie si alte chestii de gen va invit pe pagina de Facebook administrata de mine, dati un LIKE daca va place. Cel mai recent articol este despre Eclipsa de Soare din 10 mai si efectele sale.
https://www.facebook.com/MistereleUniversului?fref=ts
P.S: Necros Epirus sunt eu :)

| Svartedauden a răspuns:

Buna! Sunt zodia Fecioara. Cel mai usor ma exprim oral happy

| XxYouOnlyLiveOncexX a răspuns:

Eu sunt gemeni cu ascendent in fecioara laughing si ma exprim mai bine in scris, sunt genu de persoana emotiva, timida.

| VladAlex1956 a răspuns:

Eu ma exprim mai usor in scris, sunt destul de timidhappy

| Drey_Ann_1996 a răspuns:

In scris; gemenihappy

| SpuneLumii a răspuns:

Fecioar, si scris si oral

| mery1927 a răspuns:

Eu sunt gemeni și mă exprim mai ușor oral.winking