| Mihaela2022 a întrebat:

Intrebare pentru cei nascuti in zodia gemeni, va place sa barfiti, sau sa mintiti sunteti certareti? sau rai?. astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Indiferent de zodie fiecare om are ceva din aceste vicii.Nu are legatura cu zodie procentul de vicii, de trasaturi negatire.

| Larissa909 a răspuns:

Fiecare persoana este unica,nu suntem toti la fel. Chiar daca doua persoane sunt nascute in aceeasi zodie,asta nu inseamna ca au aceleasi idealuri, placeri, neplaceri etc. De exemplu, eu si prietena mea suntem aceeasi zodie, dar suntem foarte diferite.Acum nu poti sa judeci toate persoanele nascute in gemeni doar pentru ca cunosti tu una si este foarte rea. Cum am mai zis,suntem diferiti. Cu toate acestea, de obicei, cei nascuti in zodia gemeni sunt onesti,amuzanti, buni, nu le place cearta, nu le place barfa, au idei traznite si sunt foarte sociabili.