| CosminGanea231 a întrebat:

Salut!
Am și eu un motănel mic are vreo 2-3 ani dar l-am lăsat afara intr-o seara
Și dimineața nu l-am mai văzut, astăzi nu a mai venit deloc și sunt îngrijorat, nu era castrat el mai pleca dar nu asa de mult timp
Știe cineva dacă se mai întoarce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La 2-3 ani este deja adult, nu mai este motanel, cu motan in toata regula si nefiind castrat isi cauta perechea.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai motănel mic nu mai e la 2-3 ani.
Umblă pe acoperisuri dupa pisici.
Ceva normal.

| CosminGanea231 explică (pentru darrio2007):

Va mulțumesc mult de răspuns!
A venit înapoi în dimineața asta!

| darrio2007 a răspuns (pentru CosminGanea231):

Ma bucur pentru tine.

| CosminGanea231 explică (pentru darrio2007):

Mersi mersi!

| ReddY25 a răspuns:

Totul e bine cand se termina cu binebig grin

| nevermind1234 a răspuns:

Sa știi ca motanii necastrati vor dispărea tot timpul pe termen mai lung sau mai scurt. Depinde cât succes are la împerecheat. Sunt mult mai independenți decât femelele.