| xXNikeXx a întrebat:

Salut am un caine ciobanesc carpatin alb,si as vrea ca, cand va fi mare sa fie agresiv cu oameni si as vrea sa-l pun la mancare(bataie intre caini) va rog ajutati-ma aprop cel care zice ca e ilegal sau ca e brutal sa taca din gura, cel mai bun raspuns funda +vot scuze de categorie da e cea mai dess follaughing

Răspuns Câştigător
| MrBlue a răspuns:

Treaba e : daca te prinde politia ai incurcat-o, asa faceau niste copii de la bunica de la tara, se adunau seara intr-un loc special amenajat pentru lupte, si se faceau pariuri. Am fost si eu de cateva ori si e ingrozitor, puneau catelasi de 2-3 luni sa se bata, caini maturi.NU stiu, cum exista persoane care nu au mila. Daca te prinde politia "La parnaie "! Pe toti cei care fac asa ceva le doresc numai rau si ghinioane! Fa ce e bine si dreseaza-ti cainele in alt mod!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf, tu nu ai suflet? Cum sa pui cainii sa se bata? Mai bine vezi-ti de treaba si ingrijeste-l cum trebuie!