| simaalex98 a întrebat:

Salut.Am un caine de vreo 4 luni care nu mananca de 3 zile a slabit foarte mult doar bea apa si la 10 minute o vomita...nu stiu uni zic ca ar avea limbrici uni ca este otravit.A venit un veterinar aseara si i-a facut 3 injectii(am uitat sa intreb ce) si i-a dat 4 pastile si a spus ca daca scapa peste o saptamana sa ii dam inca 4! Acum nu stiu ce sa mai cred! Catelul sta numai la umbra si mai adoarme din cand in cand! Va rog spuneti-mi(doar cei care stiti) ce are!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| violetajustme a răspuns:

Oricine isi poate da cu parerea, dar informatiile pe care le cauti sigur se gasesc la veterinar.bineinteles daca as putea sa ma pronunt si eu as spune ca este foarte probabil sa fie otravit daca spui ca nu mananca si vomita, dar ar putea sa fi facut si insolatie daca sta doar la umbra... cu animalele nu trebuie sa ne jucam, au un suflet minunat si mai presus de toate sunt la fel de sensibile ca si noi

| Madalina84 a răspuns:

Noi nu putem sa iti zicem, doar veterinarii pot pentru. ca ei stiu simptomele astea si cum trebuie tratate...

Sper sa se vindece, succes!

| simaalex98 explică:

Ai tu insuficienta mentala

| simaalex98 explică:

Degeaba...a murit saraculcrying

| TheRanger a răspuns:

Retardu-le!

| MiculPaharut a răspuns:

Este otravit! iti zic, dai pastilele recomandate!

| Taigra a răspuns:

Este otravit.L-am intrebat pe tatal meu care este veterinar.Administreazai pastilele de la veterinar in mod regulalat dupa cum ti-a spus veterinarul.

| joe11 a răspuns:

Mda... si eu am avut un catel cu aceleasi simptome si din pacate a murit...