| Raulisky20 a întrebat:

Salut am un cățel de 4 luni și nu mai mănâncă e bolnav l am dus la veterinar și i-a. Făcut 7 injecții a zis că este perfuzie și 1 injecție antibiotic bea doar apa dar nu mănâncă ce pot face?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E vaccinat pentru parvoviroza?

| Raulisky20 explică (pentru alina2k18):

Urma să fie pentrucă era plecat doctorul in concediu

| alina2k18 a răspuns (pentru Raulisky20):

Daca nu a facut-o intre timp si e deparazitat intern-extern o sa fie bine.
Doctorul ce diagnostic pusese?

| aditimus a răspuns:

Daca tii la el interneaza-l, am o colega tot asa cand are probleme cu ei ii intrerneaza sa fie sub supraveghere plus analize, consult si daca trebuie operatie sau ceva.