| Andrei663 a întrebat:

Salut.Am un catel, rasa bichon si i-am cumpărat zgarda.Una normala.Si nu stiu daca ea se tine mereu sau trebuie data jos in casa si pusa numai cand scot catelul afara.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Iti recomand sa ii iei un ham, pentru ca zgarda il strange de gat atunci cand este in lesa si trage pe strada. Hamul sau zgarda se tin permanent, trebuie sa ai grija sa le pui confortabil sa nu il stranga, si decat ii atasezi lesa cand trebuie scos la plimbare.

| Andrei663 explică (pentru IsabelaIssa):

A purtat ham mult timp.Acum are 2 ani.Stie sa mearga, si oricum eu nu mai folosesc lesa.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Andrei663):

Atunci lasa-i zgarda, in caz ca se pierde, sa stie lumea ca are stapan. Ar trebui chiar o zgarda cu un numar de telefon. happy

| Andrei663 explică (pentru IsabelaIssa):

Peste 2 luni face 2 ani, ma gandeam sa-i fac "cadou" un medalion pe care scrie numele si numarul meu de telefon.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Andrei663):

Foate buna ideea! happy La multi ani, sa te bucuri de el si el de tine! happy

| Andrei663 explică (pentru IsabelaIssa):

Mulțumesc