| PDiana a întrebat:

As dori sa-mi iau un caine, talie medie, stau la apartament. Mie imi place mult boxerul si as dori unul. Voi ce parere aveti? Las chinui daca las tine in apartament? DAca da, imi dati niste exemple de rase de tealie medie pe care le-as putea tine in apartament? Multumesc! dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| cosmin1211 a răspuns:

Sincer, nu cred ca ai putea sa chinui un animal pentru ca il tii la bloc. Oricum trebuie sa il scti afara cate 30 min minim de 2 ori pe zi. Si daca ii oferi atentie, mancare, apa si il dresezi iti va deveni cel mai loial prieten pe care l-ai avut vreodata.

| PDiana explică (pentru cosmin1211):

Merci mult de sfat!

5 răspunsuri:
| Juiana a răspuns:

Sa nu cumperi caini de vanatoare daca esti in apartament.Nu iti recomand un boxer, iti recomand un pechinez, bison, Chihuahua, Papillon.Pechinezii sunt foarte dragalasi si jucausi.

| cosmin1211 a răspuns (pentru Juiana):

Esti FUCKED UP rau. Astia sunt cei mai urati catei din lume, auzi tu, pechinezi draguti.

| Juiana a răspuns (pentru cosmin1211):

Asta este parerea mea.

| PDiana explică:

Fiecare cu parerea lui, nu e cazul sa ne luam de parerile altora. Unii pechinezi sunt draguti, altii nu. Dar fiecare cu parerea sa...