| Norbert335 a întrebat:

Cainele meu de 11 ani a inceput sa faca pipi in casa. Timp de 11 ani cand am avut-o a facut doar de 2-3 ori pipi in casa cand era foarte mica, insa acum a inceput din nou. Sa fie poate vreo problema urinara? De 11 ani ies de 3 ori pe zi afara cu ea si isi face treaba mereu, de ce a inceput sa o faca si in casa dintr-o data?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un caine de 11 ani echivaleaza cu un om de 75-77 ani.
La aceasta varsta nu este de mirare daca cineva "mai scapa" si in alte locuri decat cele "normale".

| JicaContra a răspuns:

Cum a spus si Bula, pentru un caine 1 an inseamna cat 7 pentru un om, deci... a imbatranit rau, pregateste-te sufleteste si pentru alte probleme cu el

| Denisa0954 a răspuns:

Da, e foarte posibil să aibă o problemă. Mergi cu el la veterinar

| Cksihja a răspuns:

A îmbătrânit.