| NojeAnamaria2009Fotbal a întrebat:

Salut! Ce fac cu pisicile mele în noaptea de revelion ca să nu se sperie de petărzi? Pentru că plec de acasă și nu știu ce să fac să nu se sperie.Nu le pot lua cu mine când plec, și de asta am nevoie de ajutorul vostru.Mulțumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Închizi bine gemurile și le lași loc sa se ascundă prin dulap, sub pat etc. altceva nu prea ai ce face

| carevaescu a răspuns:

În plus de ce au zis colegii de mai sus, trage draperiile ca să nu se sperie de lumini. Le mai poți lăsa câteva cutii în care să se ascundă. Deschide toate ușile din casă ca să nu se simtă blocate. Și dacă vrei să mergi The extra mile poți găsi niște arome care să le calmeze - deși nu știu unde ai putea cumpăra asta - se zice că aroma de iarbă mâțului calmează pisicile.

| Xox0 a răspuns:

Lasa sa cante muzica de pisici pe fundal.

| NojeAnamaria2009 a răspuns (pentru Xox0):

Ok, mulțumesc!

| NojeAnamaria2009 a răspuns (pentru Xox0):

Mulțumesc!