| GoguStrigoi a întrebat:

Cum pot sa arunc mai departe cu diferite obiecte? De exemplu: cu bulgari, cu mingea de oina, cu ghinde...etc Funda si Vot!

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Tragi o linie cu creta pe jos. Apoi te dai cativa pasi inapoi si spre linia aia faci 2-3 pasi mari ca avant, in lateral cumva, adica linia sa fie in stanga ta iar tu alergi perpendicular spre ea si arunci cu dreapta. Daca esti stangaci faci invers. Asa faceam in liceu la aruncatul mingii de oina

| onasis1961 a răspuns:

Daca faci multe flotari, o sa dezvolti pectoralii si atunci o sa arunci f.f.f. departe.Bafta la antrenamente!

| fuckThisLife a răspuns:

Prin mult antrenamenthappy

| Marius96 a răspuns:

Pai cauti pe afara o piatra mai mare si tot exersezi... iarna iti faci un bulgar dar sa nu fie nici prea mare nici prea mic si tot arunca. Daca esti "slabanog" atunci fa multe exercitii sa se puna ceva pe tine... dupa un timp o sa se vada efectu (sa nu crezi ca intr-o zi ai sa reusesti)

| MutantsGeneticGladiators a răspuns:

Daca vrei sa arunci cu bulgari trebuie sa-i strangi forate, foarte tare sa fie ca piatra si daca arunci se duce mult, dar sa fie mic bulgarele