| Teddi331 a întrebat:

detin un cane corso in varsta de 7 luni si o femela de presa canario in varsta de 5 luni si m-am intrebat daca as putea sa le dau bully max. am inteles ca sunt niste vitamine foarte bune si toata lumea le lauda. acum m-am intrebat daca alea sunt facute pentru american bully, amstaff si pitbull... as putea sa le dau si cateilor mei? adica i-ar afecta in vreun fel? si-ar face efectul vitaminele? Astept raspuns.

1 răspuns:
| iDarkonillSolo a răspuns:

Nu le da vitaminele astea deoarece caini o sa capete muschi viteza, putere si o sa devina m-ai agresivi dupa 5-6 luni daca vrei sa faca muschi singuri scoatei afara 30 de min si o sa fie bine asa cand o sa capete viteza nu o sa cadahappy