| CaravanAlex a întrebat:

Salut, i-am facut acum 3 zile vaccinu la caine si dupa 2 zile am scos cainele afara... are ceva? si apropo a vomitat astazi

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mergi urgent la vet si cere sa-i faca testul de parvoviroza, cred ca tocmai catelul tau s-a infectat cu parvo.

| ColaCuAcid a răspuns:

Heyyy Nu cred ca are ceva..adica nu are nici o legatura ca l-ai scos afara dupa 2 zile nu este normal sa iasa si el afara? laughing si daca a vomitat cred..ca a mancat ceva si sa inecat. :] nu te ingrijora :3 sa ai grija de el big grin :* Fundita? blushing