| anonim_4396 a întrebat:

Am un caine de rasa teckel, are vasta de 6 luni, nu manca nimic, am fost la veterinar cu el 2 zile si iau facut perfuzi, si situatie se tot agraveaza, na vmitat de vreo 3 zile dar astazi am incercat sa ii dau apa cu seringa si iar a vomitat, cainele nu a fost vaninat, la mine in oras nu este veteriar puteti sa imi recomndati vreun medicament pentru caine de la farmacie?

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! are jigaraie al varsta lui du-l la un medic sa ai faca injectis au zpunei al veterinar ca are jigaraie catelul si a meu e tekel si al 6 luni a facut jigaraie si iau facut injectii.si dac ai face injecti dai cu seringa mancare! nu apa si mult ceai daca nu o sa moara