| Mircok a întrebat:

Îmi place sa pun bilete la pariuri sportive.
Pun odată la 5 zile și sume cuprinse între 3-10 lei.
Nu sunt dependent și nici nu voi ajunge fiindcă ma cunosc destul de bine și nu simt niciodată când am sume mari de bani la mine sa intru în agenții. Stiu sa îmi gestionez banii.
Problema este la iubita mea și familia ei. Dacă vor afla va fi un scandal monstru și voi decădea din ochii lor.
Vi se pare asa grav ce fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca joci in felul descris nu este nici o problema si nu vad de ce ar fi scandal monstru cu iubita si familia ei, avand in vedere ca, la maxim, ar fi doar 730 lei pe an.

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

E ca si cum ai bea o bere pe saptamana... asta nu te face alcoolic!
Nu vad de ce ar fi scandal atata timp cat esti cumpatat.