| raducsplayer a întrebat:

Imi poate spune cineva cam cat costa un catel din rasa "PUG"? Vreau sa iau unul cuand si vreau sa stiu daca este accesibil sau daca nu pretul unui pekinez asu golden retriever

Răspuns Câştigător
| SweetAl3x a răspuns:

Buna.
Preturile variaza de 1000 lei pana la in jur de 1300 pentru mops, pe cand retrieverii se gasesc si la 500 lei (daca ai noroc).
Orice catel ti-ai cumpara, iti recomand sa te asiguri ca este complet sanatos, pana la cel mai mic detaliu!