| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ma pricep foarte bine in ceea ce privește iepurașii si ingrijirea acestora sub forma de animal de companie! Daca aveti vreo nelamurire sau o nedumerire legata de ei (pentru persoanele cu iepurasi), scrieti la comentarii!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare.Citeste regulamentul.

| relian a răspuns:

Adica iti cauti clienti pe TPU laughing e bun si asa rau, prestezi servicii cu iepuri de companie sau dai sfaturi pe bani.

Vezi sa nu te reclame careva, iti sterge administratorul mesajul imediat laughing

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Nu, imi cer scuze fiindca asta ai inteles... M-am aflat in situatii in care nu stiam cum sa procedez cu iepurele meu, iar oamenii m-au ajutat si doream sa ii ajut si eu pe altii, GRATUIT!

Răspuns utilizator avertizat