| Miire a întrebat:

Pai vreau sa-mi fac suvite de culori mai deosebite ceva in genul rosu, roz sau albastru. Vreau sa se duca pe la 2 spalari. Ziceti-mi nume de spray sau alta vopsea de par temporara.

Răspuns Câştigător
| Parkmin a răspuns:

Pai poti sa incerci cu nuantator loncolor, wella

6 răspunsuri:
| BlondyeStefy a răspuns:

Eu sunt blonda si mi-am facut ca si Antonia parul numai ca roz e super culoarea. Cu TINCTURA DE CASTELANI iese foarte bine!

| Miire explică (pentru BlondyeStefy):

Dar se duce dupa spalari?

| BlondyeStefy a răspuns:

Da se duce cam la 3-4 spalari

| Miire explică (pentru BlondyeStefy):

Mersi mult.Si pe la ce magazine il gasesc? La farmacie nu am gasit.

| BlondyeStefy a răspuns:

La catena nu gasesti eu am mers la 4 farmacii ca sa gasesc la farmaciile de langa spitale sigur gasesti

| yoaana a răspuns:

Pai intreaba la magazine de nuantator ..se duce la cateva spalari sau spray orkide (gasesti toate culorile)