| Pitbull2001 a întrebat:

Salut peste O luna îmi iau un pui de pitbull îmi place foarte mult aceasta rasa dar mă tot enervează unele persoane și îmi spun că este agresiv că turbează ce părere aveți până la urmă să îmi iau?

Răspuns Câştigător
| Andreea213 a răspuns:

Daca iti place atat de mult, as zice sa iti iei. Da, este o rasa agresiva, dar nu turbeaza daca i-ai facul vaccinul antirabic. Daca il obisnuiesti de mic cu oamenii, daca il duci in locuri aglomerate totul s-ar putea sa fie bine.

1 răspuns:
| Ada78 a răspuns:

Iati.Da este o rasa agresiva.Dar daca il inveti de mic probabil ca va fi bland.