| Zoloz a întrebat:

Salut, pisica mea acum câteva luni a fătat 4 puiuți din care 3 i-am dat si 1 l-am ținut care e motan. Pisica mea mare a plecat de acasă cred ca din cauza motanului ăsta mic. Ce aş putea face? Mi-e foarte dor de ea.

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

În mod normal, pisicile când simt ca se apropie sfârșitul, pleacă de acasă. Este un instinct de al lor. Noua ne-au plecat multe așa, dar mai bătrâne, dacă era încă tânără nu înțeleg. Succes.