| anonimabubulina a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre ingrijirea urechilor? Audispray este bun? Cum se foloseste? Cat costa? TPU

1 răspuns:
| Grigore666 a răspuns:

Este forte bun și se utilizează așa:Mod de administrare:
Apasati pentru o secunda, tinand flaconul vertical.
Masati baza urechii timp de 10 secunde.
Inclinati capul in aceeasi parte pentru a elimina surplusul si uscati.
Fara a indeparta varful din flacon, nu uitati sa clatiti cu apa fierbinte dupa fiecare utilizare.
Daca nu utilizati in mod regulat Audispray, pipeta se poate bloca pentru ca sarea se cristalizeaza. In acest caz scoateti pipeta si inmuiati-o in apa fierbinte timp de 30 de minute.