| sphynxz a întrebat:

Salut, (Sper sa fie categoria buna) am un catel (Giobanesc german) de aproape 2 luni. Deja a invatat cand il strig sa vina la mine si o face hotarat! Vreau sa il invat sa imi de-a labuta si cand ii zic,, nu e voie" sa ma asculte! Nu imi da-ti linkuri de la video-uri sau alte site-uri! (Aia din video-uri deja au cainele dresat)! Dau funda celui care ma va ajuta si imi va da sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Borza_Bogdan_1995_dY4k a răspuns:

Ii spui sa iti dea labuta si il prinzi de labuta si cu timpul o sa se invete si cand ii zici labuta el o sa iti dea labuta singur
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Poate intelege in germana mai bine