| Paul199923 a întrebat:

.am 2 hamsteri sirieni si cred ca s-au imperchiat...in ultimele zile femela bate masculu asta e un semn de imperechere? Si isi i-a toata mancarea in casuta iei inclusiv intra si la mascul si i-o ia...precizez ca am separat azi masculu..imi poate spune cineva va rog de ce reactioneaza asa si daca e normal?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

S-au imperecheat, e gestanta, acuma il rupe. Separa-i, e posibil sa il omoare chiar.

6 răspunsuri:
| Paul199923 explică (pentru KodrutZ):

Mulumsc frumos...i-am despartit..Multumesc frumos.

| KodrutZ a răspuns (pentru Paul199923):

Cu placere.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Sa fii si FOARTE atenta dupa ce fata. La mine am patit de vreo doua ori sa omoare mama si cu puii pe aia mai bine crescuti. La fel, daca o sa vezi ca da un pui sau doi mereu deoparte, sa ii separi. Cel mai probabil vor muri in citeva ore/zile oricum.

| Paul199923 explică (pentru KodrutZ):

Pefemela o tin in casuta... dupa ce fata sa mai fac curat sau ceva? Sau sa scot casa...sau sa las asa?

| KodrutZ a răspuns (pentru Paul199923):

Faci curat, desigur, dar nu o deranja vreo saptamana prea tare. Sa faca aia mici ochi intii.

| Paul199923 explică (pentru KodrutZ):

Ok multumesc mult