| Bogdan_9316 a întrebat:

Ajutor Va rog frumos!
Multumesc!

-"Buna am 2 hamsteri pitici dar normal am avut femela, siam schimbat femela pe 1 mascul masculu are cam vreo 1-2 luni si femela are 8 luni are ceva daca ee mai mic masculu?
-"Ieri mascuu oo inceput sa oo linga femela oo stat nemiscata nu se bat dorm impreuna mananca impreuna...(deci or facut sex si nu stiu 2 zile si or facut sex, trebuie sa mai steie masculu cu ea inca 1-2 luni sa se cunoasca sau?)
-Va rog ajutati-ma daca stiti am Hamsteri pitici si vreau sa stiu ce trebuie sa fac dupa cat timp face pui dupa 1 luna?
"-(Nu stiu daca ee gravida ca de 2 ori or facut sex ieri si azi dimineata ce trebuie sa fac ca eu vreau sa ii faca pui, de batut ei nu se bat ca is prieteni deja mananca stau dorm etc.), ajutati-ma va rog frumos.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeeaUcideVisse a răspuns:

straight face 1 la mana invata sa scrii in romaneste straight face
si 2 la mana du te la un veterinar ca el e singuru care te poate ajuta straight face

| Dizz a răspuns:

Au făcut`o protejat? happy