| Aly326 a întrebat:

Am o catelusa care are 4 luni, am observat ca are burtica mare, am deparazito!
Mentionez ca am 2 catei, se poate sa aiba pui?

2 răspunsuri:
| Assassina a răspuns:

Mergi la veterniar, ca sa fii sigura.Ori s-a ingrasat, ori e parazitata(poate nu ai deparazitat-o de tot).Nu cred ca are cum sa aba pui, nu cred.O zi placuta!

| dragoseul a răspuns:

Daca are burta mare de curand probabil dar s-ar putea si sa se fi ingrasat. Si eu am avut un catel care facuse o boala la spate si sa ingrasat brusc pentru ca nu mai facea destula miscare. Mergi la veterinar ca sa fii sigur.