| Robert_George_2001 a întrebat:

Am o întrebare:
Pisica sau Câine? ținând cont că stau la bloc.Ma gândesc să iau un pui de pisica(nu de rasă). Deci vreau sa aud părerea voastră: Câine sau Pisică? V-am zis că stau la bloc si vreau sa va mai zic ca nu pot sta toată ziua acasă pentru a avea grijă de câine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai ales deja :))
Eu mi-am luat pisica de aici : http://www.adoptiipisici.ro/

3 răspunsuri:
| Anaandreea11 a răspuns:

Daca nu poti sta toata ziua acasa ar fi mai bine sa-ti iei o pisica deoarece ele nu se ataseaza de stapan foarte mult. Daca are mancare si toate alea nu-i mai trebuie nimic laughing in schimb daca ai lua un caine ar plange daca e singur asa ca.

| 463257524 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti iei o pisicuta si iti spun si de ce: câinii, când sunt pui, rod mobila si tot ce este din lemn. Si pisicutele mai zgarie uneori pereții si perdeaua, dar o poti invata cu un fel de "jucarie" special pentru zgariat. In plus, pisicile sunt si mai dragalase decat cainii ( parerea mea). Funda?

| MariaDN a răspuns:

Pisica..este mult mai drăgălașă si cuminte