| MasinutaCuBomboane a întrebat:

Am o intrebare: ce caine sa aleg, un bulldog francez sau un pomeranian? Vreau sa imi iau un caine de talie mica (stau la bloc) si nu stiu ce rasa sa aleg. Alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Bulldog francez.
Sunt mici, frumosi (aspect, dar si comportament), de obicei se dreseaza usor (dca stapanii au experienta) si nu le trebuie multa miscare (cand sunt adulti).

1 răspuns:
| PuccaHontas a răspuns:

Alege bulldogul arata mai bine decat pomeranianul. plus ca genul ala de caini ca pomeranienii sunt foarte enervanti. si latra prea mult