| Anonim33332132 a întrebat:

Am o pereche de papagali perusi si sa-u imperechiat, au facut oua iar acum au trecut 21 de zile de cand cloceste, si nu a iesit nici un pui la 18-19 zile trebuia sa scoata primul pui!
Ce sa fac? straight face straight face straight face

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Astepta, nu ai ce face... doar nu o sa te duci si o sa spargi oul, femela cloceste pana ies puii, nici la oameni nu e o data fixa... poti naste la 9 luni 8 luni sau chiar 9 luni jumatate, cand sunt puii pregatiti sa iasa vor iesi.
imi dai si mie un papagal?

| Anonim33332132 explică (pentru DelphhiN):

Da fata iti dau 2 papagali de unde esti?

2 răspunsuri:
| andree8 a răspuns:

Daca nu a scs inseamna ca a murit pentru ca asa a facut si la mine dar cu un sigur ou