| bestb0y a întrebat:

am o pisicuta, are cam 5 luni, si mananca orce. Mama a cumparat otrava pentru soareci, sobolani(plicuri dineacela roz) si pisica le-a gasit si am mancat 5(toate). Acum are spasme, nici nu mai poate manca/merge. Credeti ca va rezista?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Daca nu te duci de urgenta cu ea la un veterinar nu va rezista.

| aladinbeci a răspuns:

Du-te cat mai repede cu pisicuta la medicul veterinar! De urgenta!

| Felys a răspuns:

Ma tem ca nu, a-ti gasit-o prea ta tarziu, pe viitor aveti mai multa grija cu otravurile si sfatul meu este sa puneti solutie din aia care se lipesc soarecii, e mai eficienta si mai rapida decat cu otrava

| Ghostplayer a răspuns:

Du-te rapid cu ea la veterinaer daca tii la ea... Si depinde si de compozitia otravii, ca sunt mai puternice si mai putin puternice. Sansele sunt mari sa traiasca daca o duci de urgenta!

| bestb0y explică:

Au trecut 3 zile de cand e asa... Azi am gasit punga cu otrava mancata.