| LucyCpn a întrebat:

Am o problema, am un papagal(rasatongueerus) si de cateva zile stranuta si scoate tot feluri de sunete ciudate. Intrebarea mea este, ce are? si sa-mi spuneti voi ce tratament pot sa-i dau pentru asi reveni! Am uitat sa spun ca are 5 ani! Va rog sa ma ajutati! Ofer FUNDA + vot!

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Mergi la o farmacie veterinara, cu siguranta au mai trecut persoane pe acolo cu aceasta problema! Cumperi un praf ceva sau picaturi, si ii pui in apa de baut 5 -7 zile.